Newsletter

Hledat

AZ distribuce na Facebooku

fin Bi-iomare caps

Olej ze žraločích jaterVíce informací


560,00 Kč vč. DPH

300932

Bi-iomare caps obsahuje olej ze žraločích jater, který je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexanovou (DHA) a kyselinu eikosapentaenovou (EPA). Žraločí olej je obohacen o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  • DHA přispívá k udržení normální: činnosti mozku a stavu zraku, příjem kyseliny DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí plodu v těle matky a kojenců vyživoaných mateřským mlékem (tohoto výsledku lze dosáhnout při příjmu 200 mg DHA denně navíc k DDD příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA)
  • EPA/DHA přispívají k normální činnosti srdce
  • Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Doplněk stravy Bi-iomare caps je dlouhodobě nejpopulárnější a nejžádanější produkt Finclubu, vhodný pro všechny věkové kategorie.

Složení: 1 kapsle: olej ze žraločích jater 300,53 mg, D-alfa tokoferol, hovězí želatina, glycerin (zvlhčující látka), čištěná voda
Obsah účinných látek: v 6 kapslích (% denní referenční hodnoty příjmu): olej ze žraločích jater 1800 mg, vitamín E 10 mg (83,3%)
Obsah: 100 kapslí / 39 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle 3x denně.
Návod k použití: ráno, v poledne a večer s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Obsahuje parybí olej. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Od Předmět Komentář
2015-10-06 Gertruda. Mívala jsem nejméně 2x do roka hnisavou angínu. Po opakovaném užívání Bi-iomare capsu je po angínách. Věřím, že je to právě díky „žralokům“, potvrdilo se to i u mé dcery.
2015-10-06 Jana š. Můj manžel, stavbyvedoucí, který je neustále venku, nemá díky BI-IOMARE CAPSU horečkové stavy a rýmy. Budu ráda, když se z vašich stránek dozvím nové poznatky. Jana Š., Zlín
2015-10-06 Barbora. Reaguji na vaši výzvu ohledně zasílání vlastních zkušeností. Co se mě týče, používala jsem BI-IOMARE CAPS a XYLIACERTABS u mého šestiletého syna. Velmi mě potěšilo, že se mu po pár dnech začal hojit „pupínek“, který měl více než rok na očním víčku, a bylo obtížné ho odstraňovat mechanicky. Domnívám se, že se povedlo povzbudit jeho imunitu a tělo se s tím vyrovnalo samo. U dětí je navíc prima, že tablety Acerolky velmi dobře chutnají. Barbora Z., Praha
2015-10-06 Margita. Členkou Finclubu jsem již dlouhou dobu, téměř od začátku působení firmy v České republice. Používám celou řadu potravinových doplňků, vitamíny užívají i mí rodiče (75 a 81 let), pak také mé děti a jejich děti. Skoro vůbec nemarodíme a každý problém, který se náhodou objeví, řešíme s pomocí Finclubu. Já měla například potíže s klouby, které jsem dala do pořádku produkty SELENITABS a REMASACAPS. Můj malý 2,5letý vnouček papá žraloky - tj. BI-IOMARE CAPS. Je zážitek vidět, jak mu kuličky chutnají :-) Margita P. z Ostrova

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Heuréka - Ověřeno zákazníky

Hledat

AZ distribuce na Facebooku