Newsletter

Hledat

AZ distribuce na Facebooku

Výživný AA krém pro zralou pokožku

Výživný AA krém pro zralou pokožku

Výživný AA krém s Goji a granátovým jablkem

Více informací


530,00 Kč vč. DPH

804 004

Krém podporuje výživu a kvalitu zralé pokožky. Bojuje s příznaky stárnutí, s nedokonalostmi kůže způsobenými časem a věkem.

Je vhodný ke každodennímu používání, pečuje o pleť, aby si udržela pružnost a svěžest, přispívá k zachování hladké a jemné pleti. Velmi dobře se nanáší a roztírá, je vhodný pro ženy i muže, nezanechává pocit mastnoty.

Krém obsahuje výtažek z Goji (kustovnice čínská - roste na svazích Himaláje, extrémní klimatické podmínky daly keřům Goji unikátní schopnost přežití a značný obsah příznivých látek) a granátového jablka (nápadný vzhled a lahodná chuť dělají z granátového jablka jeden z nejcennějších druhů podzimního ovoce, obsahuje vysoký podíl minerálů a vitamínů, má značné výživové vlastnosti). Je obohacen o oligopeptidy, kyselinu hyaluronovou (pomáhá zlepšit pružnost a hydrataci pokožky), vitamíny, Aloe Vera (podporuje zklidnění a výživu pleti),  bambucké máslo (Shea Butter - tradiční prostředek používaný v péči o pleť). 

Španělské Laboratoře Forenqui vyvinuly kosmetickou řadu, která využívá příznivé účinky plodů Goji a granátového jablka. Obsah tohoto červeného ovoce způsobil, že se výrobkům přezdívá zjednodušeně „červená kosmetika“, která je rozdělená na tělovou a obličejovou řadu.

Množství obsažených látek nabízí pleti kvalitní péči, která pomáhá udržet si hezkou pokožku a aktivně bojovat s přibývajícími lety.  

Upozornění: pouze k vnějšímu použití. Uchovávat mimo dosah dětí.Obsah: 50 ml
Návod k použití: apli­kujte ráno a večer po očistění pleti na obličeji a krku, vmasírujte lehkými krouživými pohyby.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Heuréka - Ověřeno zákazníky

Hledat

AZ distribuce na Facebooku