Newsletter

Hledat

AZ distribuce na Facebooku

Aloe Vera Herbs oil

Aloe Vera Herbs oil

Bylinný olej s Aloe Vera, olivovým olejem a bylinnými výtažky

Více informací


445,00 Kč vč. DPH

801 100



Díky obsahu 27 rostlinných extraktů s mnohými prospěšnými vlastnostmi pomáhá tento bylinný olej bojovat s únavou a stresem. Doporučuje se vmasírovat několik kapek na oblast noh, zad, kloubů, krku apod. přibližně po dobu 1 minuty, kdy by se měl dostavit pocit uvolnění a pohody. Olej je vhodný ke každodennímu používání, může nalézt různorodé uplatnění a stát se produktem oblíbeným celou rodinou.

  • bylinný olej je vhodný při únavě nebo svalové námaze (vmasírujte 3-10 kapek okolo namáhaného místa, např. nohy, spánky, krk)
  • doporučuje se sportovcům
  • v létě je vhodný k osvěžení po koupeli (lze jej např. nanést do podpaží)
  • pomáhá mírnit útoky komárů (doporučuje se nakapat pár kapek v místnosti nebo přímo potřít kůži)
  • pro provonění místnosti ho lze použít do zvlhčovače vzduchu nebo aroma lampy
  • má kladný vliv při pocitu unavených nohou (nakapat 10-15 kapek do nádoby s vodou, poté nohy namáčet)
  • lze ho nakapat do vany (15-20 kapek) a využít jako osvěžující koupel



Složení: olej z pšeničných klíčků*, máta, eukalyptus, pomeranče* (sladké a hořké), citron*, levandule*, meduňka, borovice (pupeny a jehličí), rozmarýn*, tymián (bílý a červený), citronová tráva, skořice, gel z Aloe Vera Barbadensis*, Olea Europaea (extra panenský olivový olej)*, kajeputový olej, cypřiš, anýz, oregano, jalovec, hřebíček, fenykl, kmín, slaměnka, violka, majoránka, cesmína (*z ekologického zemědělství)
Obsah: 100 ml
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Merino Service Linea Natura S.n.c. Via Zimbalo Z.A. -73023 Martano (LE), Italy
Od Předmět Komentář
2015-10-06 Bohumila. Jsem dlouholetou uživatelkou přípravků Finclubu. Nedávno jsem onemocněla virovým zánětem horních cest dýchacích a při kašli mě začalo píchat v pravém plicním hrotu. Zkusila jsem místo potřít HERBS OILEM - zapůsobil okamžitě! Olejíček taky ráda používám na namožené klouby (na rukou), i tady se úleva vždy dostaví. Bohumila F., Mariánské Lázně
2015-10-06 Jana š. Nedám dopustit na Herbs oil, mažu se ním při ztuhnuté šíji, bolesti svalů, kapu na polštář pro dobré spaní, jsem ráda, když to u nás voní - jak říká můj muž - jako u babičky.
2015-10-06 Slávka. Působil proti komárům - paní Slávku ze Slovenska oslovil pán (myslivec) a ptal se, zda by mu neporadila něco proti komárům (když sedí na posedu, strašně ho koušou). Doporučila mu bylinný olejíček Herbs oil, ať vyzkouší. Za pár dnů přišel velmi spokojený a objednal si další čtyři kusy pro své kolegy!
2015-10-06 Vlasta. Proti smogu - paní Vlasta z Ostravy nám napsala, že několikahodinový každodenní pobyt ve smogu a mrazu jí pomohlo ve zdraví přežít „dýchání přes kapesník“ navlhčený právě přípravkem Herbs oil. Bylo jí příjemně „voňavo“ a neměla nejmenší problémy s dýcháním.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Heuréka - Ověřeno zákazníky

Hledat

AZ distribuce na Facebooku